Gyárigazgató asszisztens (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) (INTS/5/13)

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei termelő-szolgáltató partnercégünk számára keresünk megbízható és lelkiismeretes munkatársat a gyárigazgató mellé.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a vállalatokkal
  • Találkozók, értekezetek és üzleti utak leszervezése
  • Dokumentumok fordítása
  • Találkozók, rendezvények egyeztetése
  • Havi és negyedéves jelentések készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Gyors és precíz problémamegoldó képesség
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Felsőfokú egyetemi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív személyiség

Előny:

  • Tapasztalat multinacionális környezetben
  • Személyi asszisztensi tapasztalat vagy hasonló feladatkörökben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő