www.cvonline.hu

Gyárigazgató asszisztens (Referenciaszám: RE-1064

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2014.12.02.
Hirdetés azonosító: 864668

Feladatok:

  • Gyárigazgató munkájának támogatása
  • Üzleti programok, utazások, tárgyalások koordinálása
  • Vállalati rendezvények megszervezésben való aktív részvétel, együttműködés a társosztályokkal
  • Vezetői ülések, megbeszélések szervezése
  • Beszámolók, riportok, prezentációk készítése, karbantartása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, ügyvitellel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A tárgyaló termek foglalásának koordinálása, szükséges bekészítések megszervezése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeret (MS Office szoftverek magas szinten)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervező készség
  • Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a RE-1064–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő