www.cvonline.hu
Gyárigazgató asszisztens (Referenciaszám: PJ4590)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1054026

Dunaharasztin lévő központtal rendelkező partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Gyárigazgató asszisztens

Feladatok:

- Teljes körű támogatás nyújtása a gyárigazgató részére, információáramlás biztosítása, titkársági feladatok ellátás

- Szakmai anyagokkal kapcsolatos összefoglalók, feljegyzések és prezentációk készítése

- Levelezések bonyolítása angolul és magyarul, esetenként fordítás angolról magyarra

- Kimutatások, beszámolók, riportok készítése Excel és SAP használatával

- Kommunikáció a cég vezető beosztású munkavállalóival és a társosztályokkal

- Klasszikus asszisztencia feladatok (megbeszélések szervezése, vendégek fogadása, személyi asszisztencia, dokumentumkezelés)

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség, érettségi

- 1-2 év adminisztrációs/személyi asszisztensi szakmai tapasztalat

- Microsoft Office magas szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

- Angol nyelv legalább erős középfokú ismerete

- Kiváló kommunikációs képesség

- Pontosság, precizitás

- Megbízhatóság, terhelhetőség, segítőkész hozzáállás

- Képesség az önálló munkavégzésre

- Kiváló problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

- Felsőfokú végzettség

- SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség

- Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat

- Megbízható munkahely és kulturált környezet

- Munkaidő: hétköznaponként 8:00 16:30 között

- Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Határ út, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével (PJ3816) küldje el Szlanka Eszterkapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon +36(1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti