www.cvonline.hu

Gyári Kontroller

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

Feladatok:

  • Havi, negyedéves, éves zárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Önköltségszámítás, adóbevallások előkészítése
  • Terv-tény elemzések készítése
  • Pénzügyi elemzések készítése
  • Részvétel a pénzügyi és az üzleti tervezési folyamatban
  • Közreműködés a belső szabályzatok kialakításában
  • Belső auditokban történő részvétel
  • Management felét történő riportok készítése

Elvárások:

  • Főiskolai / Egyetemi végzettség pénzügy vagy számvitel területen
  • 2-5 éves gyári / üzemi kontrolling területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Excel, Word, PPT)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamizmus

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munka és karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!