www.cvonline.hu

Gyári festő technikus

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 863699

Megbízónk a világ egyik vezető autóipari gyártó vállalata. Észak- Kelet Magyarországi telephelyükre keresünk gyári festő technikus kollégát.

Feladatok:
  • Festő gépek, berendezések működtetése műanyagipari területen;
  • Alkatrészek felületkezelése;
  • Új folyamatok bevezetésében való közreműködés;
  • A működtetett berendezések hibáinak feltárása, az okok gyors elhárítása a karbantartás együttműködésével;
  • A technológia és a késztermék minőségi ellenőrzése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség;
  • több éves szakmai tapasztalat műanyagipari festés területén;
  • középszintű angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Amit a Megbízónk kínál:
  • Lendületes, magas technológiai szintű gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, szakmai kihívásokkal teli feladatkör, valamint a külföldi utazási lehetőség.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc