www.cvonline.hu

Gyári diákmunka - egész nyáron biztos lehetőség

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 944101
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg folyamatos felvétellel, biztos nyári munkára keresünk munkatársakat gyári környezetbe, betanított, szalag melletti feladatok ellátására.

Feladatok:

  • A termék gyártási folyamatában való aktív részvétel
  • Termékellenőrzés
  • Csomagolás
  • Anyagmozgatás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 16. életév betöltése
  • Talpraesettség
  • Monotóniatűrés
  • Kézügyesség

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig 6 + 2 munkanapos beosztásban 3 műszakban (délelőtt, délután, éjszaka)

Amit kínálunk

  • Egész nyáron biztos munkalehetőség - de akár iskolakezdés után is folytatható!
  • Versenyképes órabér műszakpótlékokkal
  • Folyamatos munkábaállási lehetőség

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette figyelmed és szeretnél jelentkezni a munkára, megteheted Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.