www.cvonline.hu

Gyári alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GYÁRI ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Az Unix Autó Kft. meglévő ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Megrendelések, megkeresések feldolgozása
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Elektronikus alkatrészkereső programok használata
  • A beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló logikai és problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Minimum felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva - az Egyedi beszerzés eladó pozíciónkhoz kapcsolva - töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő