www.cvonline.hu

GYÁREGYSÉG VEZETŐ

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Ügyfelünk, amerikai hátterű, autóipari beszállító cég, amely hajtóművek, erőátviteli berendezések, alvázak, különböző szerkezeti és motor-technológiák globális, piacvezető gyártója. 2006 óta fejlődnek dinamikusan Magyarországon.

Feladatok:

  • Hatékonyan működő termelési terület kialakítása, működtetése
  • Gyártás napi operatív irányítása
  • Erőforrás menedzsment (munkaerő, költségek, stb.)
  • Termelési folyamatok fejlesztése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Üzleti tervek, ajánlatok készítése
  • Gyártási környezet, és szervezet folyamatos fejlesztése
  • Terület működtetése az OHS szabályzatoknak, és folyamatoknak megfelelően.

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 év gyártási területen szerzett tapasztalat (Fröccsöntése/ Fémmegmunkálási/ Autóipari területen)
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat (200 ember)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Autóipari tapasztalat előny

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő