www.cvonline.hu

Gyáregység vezető / termelésvezető

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Megbízónk Európa egyik meghatározó gépjármű gyártó vállalata, amelynek egyik legfontosabb gyáregységének vezetéséhez keresünk gyakorlott gyáregység vezetőt.

Feladatok:

-    gyáregység termelésének irányítása

-    esetleges problémák kiküszöbölése, hatékonyság növelése

-    minőségügyi követelmények betartatása

-    termelésprogramozás (egyedi vagy kisszériás gyártásra is sor kerül)

-     közel 100 fős termelési létszám koordinálása, vezetése, feladatok kiosztása, számonkérése, műszakvezetőkön keresztül és közvetlenül is

Elvárás:

-      műszaki felsőfokú végzettség

-      termelésirányítói tapasztalat feltétel

-      LEAN, QM szempontjainak ismerete

-      kommunikációképes német nyelvismeret

Fizetés: a vezetői munkakörnek megfelelő jövedelmi csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mailben tanácsadó partnerünknek: Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft. (Link megjelenítése), Mihalek Zoltán 06-20-9339-705, E-mail cím megjelenítése

Részleg

Gyártás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő