www.cvonline.hu

GYÁREGYSÉG VEZETŐ (autóelektronikai gyártás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 970077

Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítéssel létrehozott új önálló egység élére tapasztalt és elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó önálló gyártó egység teljes körű irányítása, a gyáregység optimális működésének biztosítása
  • A mérnöki (gyártástámogató, minőségbiztosítási, karbantartó, teszt, lean) és a termelési csapat vezetése, támogatása (felfutás után 30 + 120 fő)
  • Aktív közreműködés a stratégiai tervezésben, a gyáregység operatív tervezésének irányítása
  • A termelési terv, a költségterv, a mennyiségi és minőségi elvárások teljesítése
  • A vállalati célokban meghatározott termelési, hatékonysági, minőségi és egyéb mutatók elérése, javítása
  • Munkaerő-tervezés, munkatársak kiválasztása
  • Rendszeres jelentések készítése, vezetőségi értekezleteken való részvétel
  • Minőségi problémák kezelése, a gyártás és a vevői kapcsolattartás területén foglalkoztatott minőségbiztosító mérnökök irányítása
  • Folyamatoptimalizálás, lean szemlélet megvalósítása a termelésben, új gyártástechnológiák, új szervezeti formák és korszerű gyártási módszerek alkalmazásával

Elvárások

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök, villamosmérnök, gyártástechnológia, gyártásirányítás, mechatronika szakirány)
  • Angolnyelv-tudás, írásban és szóban
  • Magasan automatizált szerelési technológiát alkalmazó autóipari gyártásban (szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kapcsolók) szerzett hosszabb szakmai tapasztalat
  • Több éves vezetési tapasztalat
  • Magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Célorientált, önálló döntéshozatali képesség, együttműködést támogató vezetési stílus

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál
  • Feladatarányos juttatási csomag, vállalati gépkocsi

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁREGYSÉG VEZETŐ (autóelektronikai gyártás), Közép-Dunántúl