www.cvonline.hu

Gyáregység és / vagy gyárrészleg-vezető

  • A hirdetés 803 napja lejárt

A SzeBeton Zrt- szentendrei betontermékek előregyártásával foglalkozó, közel 100 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú üzem keresi gyáregységének (1 fő) és egyik gyárrészlegének vezetőjét (1fő).

Feladatok:

  • Felügyeli a termeléssel/gyártással kapcsolatos napi-heti-havi feladatok, folyamatok terv és előírás szerinti lebonyolítását, folyamatosan kapcsolatot tartva közvetlen felettesével és az ügyvezető igazgatóval.
  • A termelésben részt vevő részlegek folyamatainak hatékony összehangolása, irányítása (gyártóüzem, raktár, szállítás stb.), az üzem hatékony működésének koordinálása.
  • Az erőforrásokkal való gazdálkodás optimalizálása, költséghatékony működés biztosítása.
  • Anyagmegrendelések, anyagkiírások leadása
  • Felügyeli és irányítja a termelés-tervezés folyamatát, a kiszállításokat mennyiség, együttműködésben az érintett társterületekkel (logisztika, értékesítés, minőségbiztosítás).

Elvárások:

  • Jó szervezőképesség
  • Építőipari gyártás területen szerzett legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (a gyárrészleg vezetőnek elég a középfokú végzettség is)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Előregyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés –megállapodás szerint
  • Juttatási csomag
  • Utazás/étkezési hozzájárulás
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai tapasztalatszerzés külföldön

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő