www.cvonline.hu

Gyakornokot (Beszerzési és Pénzügyi területre)

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1037907

Mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó megbízónk részére keresünk
Feladatok:

  • Beszerzési területen: Szerződések előkészítése, rögzítése, nyomonkövetése
  • Pénzügyi területen: Számlák könyvelése, ügyviteli tevékenység
  • Táblázatok és adatbázisok kezelése
  • Beszerző/pénzügyi munkatársak munkájának támogatása. ügyviteli tevékenység

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú tanintézményben,
  • Folyamatszemlélet,
  • Kiváló szervezői készség,
  • Microsoft Office programok (Excel, PowerPoint) ismerete.

Juttatások:
  • Gyakorlati időre járó alapbér
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Előnyök:
  • SAP ismeret,
  • Társalgási angol és/vagy német nyelvismeret.

Egyéb kapcsolati információk:
  • Telefon: 06/70 197-52-31

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Törökszentmiklós