www.cvonline.hu

Gyakornokok gazdasági területen

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 961491

Feladatok:
  • Feladatok (pozíciótól függően):
  • Asszisztens gyakornok (RB_ASSZ):
  • Osztályvezetők, asszisztensek munkájának támogatása
  • Telefonhívások kezelése, naptárvezetés, adminisztrációs feladatok
  • Találkozók, látogatások, utazások előkészítése
  • SAP rendelések kezelése
  • Workshop-ok szervezésében való részvétel
  • Kisebb projektekben, prezentációkban való részvétel
  • Logisztika gyakornok (RB_LOG):
  • Logisztikai csoport munkájának támogatása
  • Adatgyűjtések, elemzések, kiértékelések készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel
  • HR gyakornok képzési területen (RB_HR):
  • A képzési csoport munkájának támogatása
  • Képzési adatbázis kezelése
  • Képzések előkészítése
  • Duális képzés koordinációjának támogatása
  • Fordítási feladatok
Elvárások:
  • Aktív és passzív nappalis hallgatói jogviszony (követelmény)
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás, magabiztosság, kezdeményező készség, önállóság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Amit kínálunk:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatás
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet
Munkavégzés helye:
  • Hatvan
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen a pozícióhoz tartozó jelige.