Gyakornoki program - munkavédelmi, gépész-, villamos-, vegyészmérnöki, gazdasági, CNC területre (Referenciaszám: PJ2134)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.02.01.
Hirdetés azonosító: 471355
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk gyakornokokat az alábbiak szerint:

Gyakornoki program

munkavédelmi, gépész- (gépgyártástechnológia), villamos-, vegyészmérnöki, gazdasági, CNC területre

Emerson gyakornoki program - Egyedi technológia, egyedi karrier

A program célja, hogy a tehetséges mérnök és pénzügyes hallgatók megismerjék egy multinacionális vállalat működését és az elméleti ismeretek mellett gyakorlati ismeretekre is szert tegyenek.
Az Emerson Process Management Magyarország Kft. egy amerikai központú vállalatcsoport tagjaként ipari folyamatszabályozó- és mérőberendezések gyártásával foglalkozik Székesfehérváron. Leendő munkatársainkat trainee programunk keretein belül szeretnénk foglalkoztatni az alábbiak szerint:

Feladatok (területtől függően):
- Mérnöki támogatás a termelés számára
- Gyártástechnológiai dokumentációk és eljárások előkészítése, fejlesztése
- Projektekben való részvétel
- Felmerülő problémák kezelése
- ORACLE rendszer fejlesztése
- Pénzügyi terület támogatása

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú műszaki vagy gazdasági tanulmányok
- Nappali tagozatos, aktív hallgatói státusz
- Aktív társalgási angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jó kommunikációs készség
- Precizitás, megbízhatóság, magabiztosság
- Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása
- Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
- Székesfehérvári munka vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes gyakornoki fizetés
- Útiköltség és szállás támogatása
- Sportolási lehetőség
- Étkezési utalvány

Bővebb információt a vállalatról a Link megjelenítése oldalon talál.

Kérjük magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről:

Kategória
Egyéb, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió
Székesfehérvár