www.cvonline.hu
Gyakornoki program - közgazdászoknak - Szigetszentmiklós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.02.
Jelentkezési határidő: 2015.10.07.
Hirdetés azonosító: 933131
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Most végeztél vagy a nyáron fogod kézbe venni a gazdasági diplomád?
Szeretnéd magad egy gyártó cég gazdasági részlegén kipróbálni, minél több tudást magadba szívni?
Szeretnél olyan új technológiákat megtanulni külföldön, amelyek még itthon nem ismertek?
Folyékonyan beszélsz angolul és vonzanak a külföldi tréningeknek?
Szeretnél egy jó hírnevű cég tagja lenni? Vezetői ambíciókkal is rendelkezel?

Ha magadra ismertél, ne habozz és küldd el a magyar és angol nyelvű pályázati anyagodat még ma, mert egy nemzetközi gyártással foglalkozó Partnerünk számára keresünk FRISS DIPLOMÁS PÉNZÜGYI/SZÁMVITELI terület iránt érdeklődő kollégát.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
Munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8 óra

Követelmények
- Pénzügyi vagy számviteli diploma (nyári végzés sem gond, ha mellette tudsz dolgozni 40 órában)
- Gazdasági pálya iránt elhivatott, lelkes, dinamikus személyiség
- Aktív tárgyalási szintű képes angol nyelvismeret (külföldi utazások, kollégák miatt, napi szintű használat)
- Proaktivitás
- Pozitív hozzáállás
- Terhelhetőség
- Pályakezdő program keretében való részvétel (szerződés aláírása)
- Teljes munkaidő vállalás

- Versenyképes fizetés
- Kiváló juttatási csomag
- Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
- Külföldi szakmai tréningek
- Fiatalos csapat
- Multinacionális környezet

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér