www.cvonline.hu

Gyakornoki munka marketing területen

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 827909

Feladatok:
  • Leigazoljuk gyakorlati idődet.
  • Akár segítséget is nyújthatunk szakdolgozatod megírásában.
  • Saját csapatunk tagjaként fiatalos, dinamikus munkakörnyezetben való munkavégzés.
  • Lehetőség egy piacvezető cégcsoport teljes marketingtevékenységében való aktív, felelősségteljes részvételre.
  • Kölcsönös elégedettség esetén előrelépési lehetőség.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Kiváló, fiatalos csapat.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing területen,
  • Erős Excel és Power Point ismeretek, gyakorlat,
  • Gyors gondolkodás, aktív, nyitott személyiség,
  • Kiváló kommunikációs képesség.
Előny:
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő
  • Heti 30-40 óra
  • Munkavégzés helye
  • Budapest, 14. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen. E-mailed tárgya legyen: PRO-MAR.