www.cvonline.hu

Gyakornoki lehetőség Veszprémben

  • Company_icon HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

ALAPOZD MEG A JÖVŐDET és szerezz munkatapasztalatot már egyetemi tanulmányaid alatt!

Legyél része egy kiváló szakmai, pörgős, lendületes, közvetlen csapatnak GYAKORNOKKÉNT, veszprémi multinacionális gyártó Parterünknél!

A lehetőségre HOSSZÚ TÁVON számíthatsz, betekintést nyerhetsz egy vállalat működésébe, folyamataiba, bővítheted eddig megszerzett ismereteidet gyakorlati oldalról is!

Ezek a feladatok várnak Rád:
- beszállítói minőségbiztosítási csoport adminisztratív támogatása
- hibás anyagzárolás, válogattatás
- reklamációk előkészítése

Elvárás

Amit mi kérünk Tőled:
- diák státusz a következő egy évre, aktív vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
- napi 8 órás munkavégzés (08.00-16:00 óráig) akár heti 5 napon is
- előny: német nyelvtudás
- szaktudást nem igényel
- fizikai erőnlét szükséges, ezért fiúk jelentkezését várjuk

Ha érdekes számodra a lehetőség és szeretnél hosszú távon egy jó csapat tagja lenni és tanulni, úgy várjuk jelentkezésedet!

Helyek Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosító
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok