www.cvonline.hu

Gyakornoki lehetőség Tatabányán

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

A Pro HR személyzeti tanácsadó 2006 óta foglalkozik felsőfokú végzettségű szakemberek és vezetők keresésével, kiválasztásával, közvetítésével. Megbízóink elsősorban nemzetközi tulajdonú gyártó vállalatok.

GYAKORNOKI LEHETŐSÉG TATABÁNYÁN

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

2014 őszén megnyílt tatabányai irodánkba keresünk a HR szolgáltatói oldal iránt érdeklődő, fejlődni akaró és tudó, talpraesett gyakornokot, felelősségteljes feladatokra. Az új csapattatag a toborzási- és kiválasztási folyamatok és szakmai alapok elsajátítása után a következő napi feladatokat segíti majd:
Önéletrajzok előszűrése (saját rendszer és állásportálok)
A projektekadminisztráció
Szervezési, kapcsolattartási feladatok
Álláshirdetések szerkesztése, hirdetési felületek kezelése
Munkaerő- közvetítési projektek támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (nem a szakirány a meghatározó, hanem a hozzáállás és a fejlődni akarás)
Min. társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Min. heti 20-25 óra munkavégzés, rugalmas munkaidő
Tatabányai vagy a közvetlen vonzáskörzetben lévő lakhely
A szakterület irániti érdeklődés
Optimista, rugalmas hozzáállás
Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
Figyelem, pontosság, gyorsaság
Jó felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Internet, Word, Excel)

ELŐNY:

Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

AMIT KÍNÁLUNK:

Teljes rálátás a keresési és kiválasztási folyamatokra, munkaerő piaci ismeretek
Felelősségteljes feladatok, folyamatos képzés
Interjútechnikai ismeretek szerzése
Gyakornoki bérezés
Kölcsönös elégedettség esetén munkalehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1150 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő