www.cvonline.hu

Gyakornoki lehetőség kommunikációs területen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 925923

Feladatok:
  • napi ügyintézésben való segédkezés a kommunikációs osztályon
  • kiemelt meetingekhez prezentáció elkészítése
  • kommunikációs anyagok lefordítása és javítása
  • meetingeken történő részvétel
  • beszerzési megbízások megírása, számlák kezelése
  • kommunikációs kampány előkészítése, lebonyolításában való segédkezés
Elvárások:
  • aktív nappalis hallgatói jogviszony
  • felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • aktív, kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban, német előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word, Adobe Acrobat)
  • pontosság, kiváló kommunikációs készség, önállóság, csapatmunka
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre, betekintést a beszerzés világába,
  • lehetőséget a karrierépítésre, előrelépésre
  • Fizetés:
  • Bruttó 800 Ft-os órabér
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 40 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: KOM-GYAK