www.cvonline.hu

Gyakornoki lehetőség IT területen

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 912988

Feladatok:
  • felhasználói support
  • szakmai kérdések megválaszolása
  • folyamattámogatás
  • számítógépek telepítése
  • számítástechnikai eszközök beállítása
Elvárások:
  • aktív nappalis hallgatói jogviszony
  • felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • aktív, kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jártasság a Windows rendszerekben, hálózati ismeretek
  • beható ismerete a ASP.NET, C#, Visual Studio programoknak
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word, Adobe Acrobat)
  • pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre,
  • lehetőséget a karrierépítésre, előrelépésre
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 32 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással minimum egy évig
  • Fizetés:
  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: IT_trainee