www.cvonline.hu

Gyakornoki lehetőség a Randstadnál

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.12.
Hirdetés azonosító: 1006675

Hallgatók figyelem! Az ország vezető HR tanácsadó cége keresi saját csapatába idegen nyelveken jól beszélő részmunkaidős GYAKORNOKÁT!
Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

Feladatok:

Feladatok:
- Szoros együttműködés tapasztalt tanácsadóinkkal
- Fejvadászok napi szintű munkájának támogatása
- A toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
- Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
- Telefonos előszűrés
- Nyelvi szint ellenőrzés
- Pozíció- és cégprofilok megismerése
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúszervezés
- Adminisztratív feladatok

Elvárások:

Elvárások:
- Legyen nappali hallgatói jogviszonyod, máskülönben nem tudunk alkalmazni
- Beszélj magabiztosan ANGOLUL, még egy európai nyelv folyékony ismerete előny
- Legyél talpraesett, és gyors! Sok feladatod lesz, tudnod kell hatékonyan priorizálni!
- Tudj koncentrálni hosszabb időn keresztül is! Az önéletrajzok szűrése monotonná tud válni, ilyenkor kulcsfontosságú a pontosság és a figyelem!
- Érdekeljen a HR terület!

Amit kínálunk:

Mit ajánlunk:
- Nálunk rugalmasan oszthatod be az idődet! (Minimum 25 óra munkavégzés/hét)
- Mi versenyképes gyakornoki fizetéssel háláljuk meg a munkádat!
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető, jól felszerelt, és stílusos!
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a