www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1016937
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornoki – Négyhengeres benzinmotorok mechanikus megmunkálása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyakorlata alatt lehetősége nyílik a világ legnagyobb motorgyárában a 4 hengeres benzinmotorok gyártásában dolgozni, ahol egy új, innovatív karbantartási projekt csapatában vehet részt. A TPM folyamat egy kiválasztott Pilot soron kerül átalakításra és digitalizálásra. A projekt célja, hogy kifejlesszünk és bevezessünk egy előrelátó, digitális karbantartási rendszert. A munkája közben támogatja a projektvezetést a legkülönbözőbb feladatokban és az új karbantartási rendszer kifejlesztésében dolgozhat. Az itt végzett munkája során értékes tapasztalatokat szerezhet és személyes kapcsolatokat építhet ki.

Feladatok

  • A karbantartás struktúrájának megismerése
  • Jelenállapot felvétel és analízis
  • Koncepcionális döntések támogatása
  • Projektek vezetésének támogatása
  • Próbakísérletek előkészítése
  • Projektmegbeszéléseken és tervező Workshopokon való részvétel

Elvárások

  • Folyamatban lévő gépészmérnöki vagy hasonló jellegű mérnök képzés
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Munkavégzés időtartama kb. 6 hónap
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitottság más kultúrák felé
  • Önálló munkavégzési képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú német nyelvismeret
  • A pályázati laphoz kérjük magyar nyelvű önéletrajz csatolását!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8505

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9270