www.cvonline.hu

Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 894865
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.Csatlakozz hozzánk!

Banki gyakornoki feladatkörben keresünk diákokat partnerünkhöz!

Feladatok:

  • Adminisztráció
  • Pénzügyi háttér feladatok
  • Ügyfelek tájékoztatása

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok
  • Precizitás, pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Minőségi munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes és MS Office ismeret

Munkaidő:

  • Hétfő: 8-17, Kedd, Szerda, Csütörtök: 8-16, Péntek: 8-15
  • Február 2 - Április 30.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági tanulmányok

Amit kínálunk

  • Megbízható munkalehetőség
  • Banki munkatapasztalat szerzése

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérdés esetén hívj minket  a 06 70 452 3192-es telefonszámon!