www.cvonline.hu

Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 865872
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • adattisztítás meghatározott irányelvek alapján
  • adatszűrés és csoportosítás
  • sales hívások támogatása adatok excelbe exportálásával
  • heti szintű riportolás, adminisztráció

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pénzügy/közgazdász vagy műszaki menedzser szakra jár
  • kommunikácó képes angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló excel ismeret
  • motivált, monotonítást tűrő személyiség
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő: H-P között heti 3-4 nap vállalása 8.00-17.00 között

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki hosszú távon el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • bruttó 893 Ft/ óra diákbér
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.