www.cvonline.hu

Gyakornok

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Törökszentmiklósi élelmiszeripari húskészítmény előállító üzemébe keressük és várjuk elkötelezett munkatársak jelentkezését az alábbi pozícióra:

GYAKORNOK

Feladatai:

A gyakornoki program során az új munkatársnak lehetősége nyílik a termelőüzem működését és teljes szervezetét megismerni. Leendő gyakornokunk több kulcsterületet jár végig a gyakornoki időszak alatt. A program során egy kijelölt vezető támogatásával részleteiben is megismeri a különböző szakterületek működését, valamint azokat a magas minőségi elvárásokat, amelyeket vállalatunk támaszt termékeivel és folyamataival szemben. A három hónapos szerződés után van lehetőség arra, hogy leendő munkatársként foglalkoztassuk.

A gyakornok főbb feladatai:

  • Gyártási, raktározási, ellenőrzési, adminisztrációs, fejlesztési folyamatok megismerése, követése, tapasztalatok, következtetések.
  • Az üzemi vezetők által kért feladatok teljesítése.
  • Technológiai utasítások megismerése, kidolgozásukban való részvétel.
  • Próbagyártásokban, új termékek szisztematikus bevezetésében való részvétel.
  • Adott terület munkájának aktív támogatása.

Az ideális jelölt:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú élelmiszeripari végzettségű

A gyakornoki állás teljes munkaidős elfoglaltságot jelent, ezért olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik ezt teljesíteni tudják. Vizsganapok és vizsgára való felkészülés igény szerint megoldhatók.

  • Pályakezdő vagy néhány éves szakmai gyakorlata van
  • Teljes munkaidős állást tud vállalni
  • Angol nyelven tárgyalási szinten kommunikál (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szinten kezeli az MS Office alkalmazásokat
  • Jó csapatjátékos, hatékony problémamegoldó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Folyamatosan keresi a kihívásokat és nyitott az új ismeretek megszerzésére
  • Költözési hajlandóság

Munkavégzés helye: Törökszentmiklós

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 30.

A fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol