www.cvonline.hu

Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 821304
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk gyakornokot ICT Üzletfejlesztési Igazgatóságra.

Feladatok:

  • ICT Üzletfejlesztési Igazgatóság napi operatív munkájának széleskörű támogatása
  • ajánlatok kidolgozásában és rendszerekbe történő feladásában való együttműködés
  • ajánlatok kommunikációs anyagainak szövegezésében és oktatási anyagok elkészítésében való részvétel
  • közreműködés rendszeres és eseti riportok/elemzések készítésében
  • versenytársfigyelés (ajánlatok begyűjtése)
  • adatbázis kezelési feladatok
  • ajánlati és egyéb értékesítés támogatási dokumentumok, szerződések, nyomtatványok frissítése
  • kapcsolattartás üzleti partnerekkel

Elvárások:

  • gazdasági/műszaki felsőoktatási intézmény nappali tagozatos hallgatója (közgazdász, gazdasági vagy IT szakon)
  • MS Excel, World, PowerPoint alapos ismerete
  • üzleti szemlélet, nyitottság, gyakorlatias gondolkodás
  • pro-aktivitás, felelősségtudat, tanulni vágyás
  • önálló munkavégzés, precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozottság
  • pozíció minimum fél évre történő vállalása

Munkaidő: hétfő-péntek között heti minimum 25 óra vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó 700 Ft/óra + béren kívüli juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.