www.cvonline.hu

Gyakornok

  • A hirdetés 1280 napja lejárt

Álláslehetőség kereskedelmi képviselői állásra

A 15 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához 5 új munkatársat keres

gyakornoki pozícióba.

A munkavégzés helye: Csongrád, Békés, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Pest, Tolna, Baranya megye (régiónként 1 fő)

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • szaktanácsadás
  • értékesítés

Elvárások:

  • Pályakezdő státusz (diplomás)
  • Felsőfokú agrár vagy agrárgépész végzettség
  • Angol és /vagy német nyelv magasfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2014. április 30.

A gyakornoki program időtartama: 9 hónap (melyet követően hosszú távú munkalehetőség is elképzelhető)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: Gyakornoki pozíció

Helyek Csongrád
Békés
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Budapest
Pest
Tolna
Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok