www.cvonline.hu

Gyakornok

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. határozott időre (3-6 hónapra) keres

GYAKORNOKOT

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kötvényportfólió-kezelők munkájának támogatása,
  • üzletkötésekkel és likviditáskezeléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok,
  • döntéstámogató és pozícióvezető modellek karbantartása, fejlesztése,
  • prezentációk készítése,
  • egyéb egyedi feladatok.

Elvárások:

  • Erős kommunikációs készség, különös tekintettel az írásbeli kommunikációra angolul és magyarul,
  • pénzügyi / befektetési érdeklődés és affinitás,
  • kiváló MS Excel ismeret.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • Pontosság, precizitás jellemzi,
  • képes felelősségteljesen és önállóan dolgozni,
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2014. március 14-ig regisztráljon – jövedelem-igény megjelölésével - Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése