www.cvonline.hu

Gyakornok

  • Az állásajánlat lejárt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Alternatív és Csoportos Üzletfejlesztési Igazgatóság csapata

GYAKORNOK

munkatársat keres határozott időre, részmunkaidőben.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, üzletkötőkkel/alkuszokkal a meglévő szerződésekkel kapcsolatban,
  • évfordulós elszámolásokhoz adatbekérés,
  • évfordulós elszámolások, megújítások elkészítése,
  • új szerződések rögzítése a portfoliókezelő rendszerben,
  • adatszolgáltatások.

Elvárások:

  • folyamatban lévő közgazdasági tanulmányok,
  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeret,
  • pénzügyi ismeretek (biztosítási ismeret előnyt jelent).

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma üzletfejlesztési hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. november 5-ig várjuk Karrierportál oldalunkon!

Munkavégzés helye Budapest, Kálvin tér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest