www.cvonline.hu

Gyakornok

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Gyakornok

Cégünk magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő vállalat, mely elsősorban az informatika és gyártás területére specializálódott.

Csapatunkba keresünk gyakornokot, akár teljes, akár részmunkaidőbe.

Pozíció azonosító: B16gy

Kategória: Asszisztens, Asszisztens / adminisztráció / irodai munka, HR

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Potenciális partnercégek felkutatása
  • Hideghívások lebonyolítása
  • Találkozók egyeztetése
  • Bemutatkozó anyagok összeállítása
  • Tender anyagok, ajánlatok összeállításában való részvétel

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság

Egyéb információ

  • Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület
  • Részmunkaidő lehetséges
  • Gyakornokok, diákok jelentkezését is várjuk
  • Kutya- és biciklibarát iroda
  • Gyümölcsnap minden kedden
  • Fiatalos, jókedvű és összetartó csapat

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol