www.cvonline.hu

Gyakornok - Zalaegerszeg

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

A Vállalati Divízión belül működő International Centers területére keresünk gyakornokot teljes munkaidőben, 6 hónapos határozott időtartamra.

Főbb feladatok:

  • a szakterület munkájában való közreműködés
  • banki háttértevékenységek támogatása
  • adminisztráció / dokumentumkezelés / adatrögzítés

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • felsőfokú tanulmányaidat folytatod, vagy friss diplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni
  • precízen és felelősségteljesen végzed feladataidat
  • proaktív és lelkiismeretes a hozzáállásod

Előnyt jelent a kiválasztás során

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • időszakos, rugalmas munkavégzés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • gyakornoki juttatás

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Foglalkoztatás jellege: gyakornoki munka
Pozíció szintje: gyakornok
Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű
Orientáció: Pályakezdő / gyakornoki programok, Szakmai gyakorlat
Terület: Zala megye

Helyek Zala
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol