www.cvonline.hu
Gyakornok (Windows üzemeltetés) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.29.
Hirdetés azonosító: 1037259
lejárt
FELADAT
  • Felhasználók hálózattal kapcsolatos bejelentéseinek kivizsgálása, kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Hibák elhárítása és az ezzel kapcsolatos adminisztráció végrehajtása
  • Windows üzemeltetők munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
PROFIL
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Előny: Üzemeltetői, rendszergazda tapasztalat
  • Szakmai fejlődésre való belső igény és törekvés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Office eszközök készség szintű hasznalata
  • Windows ismerete
  • Webes technológiák ismerete előny
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Heti 30 órás munkavégzés vállalása

Kategória
IT / Informatika
Régió