www.cvonline.hu
Gyakornok (Windows szerverüzemeltetés) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1028828
lejárt
FELADAT
  • Napi üzemeltetésben való besegítés, üzemeltető kollégák támogatása
  • Windows platformon lévő szervereknek a felügyelete
  • Adminisztratív feladatok ellátása
PROFIL
  • Folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok (aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony)
  • Korábbi informatikai szakmai tapasztalat előny
  • Aktív, kommunikációképes, középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Különböző Szerver/Kliens/Hálózat architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Windows szerverüzemeltetési ismeretek
  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • Stressz-tűrő képesség
  • Türelem, empátia
  • Terhelhetőség
  • Helyzetfelismerés
  • Kiváló kommunikációs készség

Kategória
IT / Informatika
Régió