www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1003278
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok villamosmérnök tanulmányokkal - Mechanikus megmunkálás - Főtengely

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely , hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését.

Feladatok

  • NC - és PLC programozási ismeretek elsajátítása
  • Együttműködés a termelő területekkel
  • Mérnöki munka támogatása
  • Kisebb projektfeladatok elvégzése
Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok villamosmérnök szakon, automatizálási szakirány előny
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legaláb 4 lezárt szemeszter
  • Nyitottság legalább heti 3 nap munkavégzésre
  • 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkozás
  • Határozott fellépés
  • Terhelhetőség
  • A pályázati laphoz kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolását!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8050

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270