www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1084537
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - villamosmérnök - minőségbiztosítás, elektromos járműanalízis területre

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Feladatunk a gyártott autók elektromos hibaanalízisén keresztül hozzájárulni termékeink hosszú távú prémium minőségéhez és a vevői elégedettséghez. Analízis megbízásainkat a külső és belső próbaút során fellépő elektromos reklamációk, esetenként vevői reklamációk képezik.

Munkánkat olyan legkorszerűbb, high-tech eszközök támogatják, mint az autódiagnosztikai hardverek ill. szoftverek, adatloggerek és mérőműszerek.

Feladatok

  • Járműanalízisben való részvétel az analízist végző mérnökök ill. technikusok útmutatása alapján
  • Különböző auditvizsgálatok (hangrendszer, belsőtér-világítás, EMC) járművön való elvégzése
  • Egyedi adapterkábelek, mérődobozok megtervezése, kialakítása
  • Villamos mérések elvégzése, mérési jegyzőkönyvek elkészítése
  • Automatizált mérési tesztkörnyezet kiépítése Labview környezetben a ritkán fellépő hardver- ill. szoftverhibák felderítéséhez
  • Saját fejlesztésű, mikrokontrollerrrel ill. célhardverrel vezérelt tesztkörnyezet fejlesztése és építése
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) villamosmérnöki tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Nyitottság legalább 3-4 nap munkavégzésre
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Műszerkezelési alapismeretek (digitális multiméter, oszcilloszkóp, lakatfogó, stb.)
  • Forrasztási gyakorlat
  • Előnyt jelent: autóvillamossági, autóelektronikai vagy műszerészi középfokú végzettség és / vagy nyomtatott áramkör tervezési gyakorlat

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC10021

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938