www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 917704
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Villamos karbantartó - Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

Az előállított motorok között találunk 4, 6, 8, 10 és 12 hengereseket, Otto- és dízelmotorokat egyaránt, összesen 235 különböző variánsban kerülnek legyártásra.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely , hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését. A végszerelés 8 motorszereldében és 28 különböző mechanikus gyártósoron történik a legkorszerűbb termelési eljárásokkal.

Feladatok

  • A szakterület szakmai támogatása
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Alkatrészek összeírása
  • Termelő berendezések karbantartási tervének elkészítése
  • Berendezések villamos analízise
  • Dokumentációk, prezentációk kezelése, készítése
Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok villamosmérnök szakon, automatizálási szakirány előny
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Minimum 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • IT rendszergazdai ismeretek
  • Csapatban való együttműködés
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

    Előnyt jelent:

  • Németnyelv-tudás
  • Oracle adatbázis adminisztrátor alapszintű ismeretek
  • Ipari robotok alapfokú ismerete
  • Siemens S7 alapfokú programozói ismeretek
  • Ipari szenzorok alapfokú ismerete

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6031

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270