www.cvonline.hu

Gyakornok vezető telekommunikációs cégnél

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 990690
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk különböző osztályokra és területekre (HR osztály / Létesítmény gazdálkodás / Marketing osztály / Pénzügyi terület  ) adminisztratív feladatok elvégzésére munkatársakat.

Szerezz tapasztalatot piacvezető vállalatunknál!

Feladatok:

HR osztály:

  • Teljesítmény értékelési rendszerrel kapcsolatos feladatok támogatása
  • Szervezeti ábra készítésében való részvétel
  • Jelenléti ívek kezelése, üzemorvosi eredmények nyilvántartása

Pénzügy osztály:

  • Adatrögzítés, kimutatások készítése
  • Pézügy osztály adminisztratív támogatása

Marketing osztály:

  • Szolgáltatás menedzserek napi munkájának támogatása
  • Közreműködés a termékfejlesztésekben
  • ÁSZF módosítások támogatása

Létesítmény gazdálkodás:

  • Site adatbázis feltöltése a konkrét site-hoz nem kapcsolódó villamos fogyasztási helyek adataival
  • Telephelyek adatainak aktualizálása a dolgozói állomány elhelyezkedése és a használt eszközök szintjén

Munkaidő: heti minimum 20 órában, rugalmasan egyeztethető munkaidőben.

Elvárások:

  • Nappali (passzív és évhalaszó) tagozatos hallgatói jogviszony  ( Gazdasági tanulmányok előnyt jelentenek )
  • MS Office ismeret (elsődlegesen excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munka minimum fél évre történő válllása
  • Angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Bruttó diákbér 700 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!