www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1013686
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - V8/V10 Motorok területének műszaki támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

Az előállított motorok között találunk 4, 6, 8, 10 és 12 hengereseket, Otto- és dízelmotorokat egyaránt.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely , hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését

Feladatok

  • A gyártósor folyamatainak megismerése és analizálása
  • Minőségi dokumentumok kezelése
  • Hibaanalízis
  • Minőségi statisztikák előállítása
Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív tanulmányok gépészmérnök szakon
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Nyitottság legalább heti 3 nap munkavégzésre
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Végrehajtó képesség
  • Jó gyakorlati érzék
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8303

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270