www.cvonline.hu

Gyakornok - Utazó adatellenőr (adminisztrátor)

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Retail Divízion belül a Retail Hálózatfejlesztés és Optimalizáció területre keresünk gyakornokokat 2016.12.31-ig.

Főbb feladatok

  • Lakossági és kisvállalati ügyfél átvilágítások elvégzése: ellenőrizni, hogy az ügyfélről rendelkezésre álló adatok, információk aktuálisak-e és a dokumentumok összhangban vannak-e a jelen szabályzat szerint megkívánt dokumentációval, rendszeradatokkal
  • Feldolgozott ügyletekhez kapcsolódóan jelentések készítése
  • Akta kezelés és rendszerezés
  • Összesítő táblázatok készítése
  • Banki rendszerekben történő adatok felismerése összehasonlítása a papír alakú dokumentum tartalommal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Dinamikus, határozott
  • Teljesítményorientált, kezdeményezőkész és eredményorientált
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, szervezőkészség, precizitás
  • Microsoft Excel táblázatkezelő erős felhasználói szintű ismerete
Előny
  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Lakossági/compliance/belső ellenőrzési tapasztalat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.