www.cvonline.hu

Gyakornok /területi képviselő/

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Álláslehetőség területi képviselői állásra

A 15 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres

gyakornoki pozícióba.

A munkavégzés helye: Tolna, Baranya megye

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • szaktanácsadás
  • értékesítés

Elvárások:

  • Pályakezdő státusz (diplomás, maximum 25 éves kor)
  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Angol és /vagy német nyelv magasfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2015. február 16.

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az alábbi e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: gyakprnok/területi képviselő

Helyek Tolna
Baranya
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol