www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 835365
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Termelési rendszerek területén (Gyártásszervezés)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a teljes gyártási folyamattal, így átfogó ismereteket szerezhet a termék keletkezésétől kezdődően, a teljes széria szakasz egészén keresztül bezárólag a termék kifutásig. Folyamatosan kapcsolatot tart partnerterületekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthat a gyártástechnológia-szervezés, Kísérleti Motorgyártó Központ és a logisztika képviselői körében. Motorgyártó területek munkájának támogatása által, - az együttműködéseknek köszönhetően - elsajátítja a több területen átívelő projektekhez szükséges alapismereteket, fejlesztheti kompetenciáit és a jövőben is hasznosítható szakmai gyakorlatot szerezhet.

Feladatok

  • Gyártásszervezők munkájának támogatása
  • Gyártási létszámszükséglet tervezésének támogatása
  • Gyártási személyzet foglalkoztatásának irányításában való részvétel
  • Termelékenységi mutatószámok készítésében, elemzésében való együttműködés
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági tanulmányok
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Kontrolling, termelési, logisztikai ismeret előnyt jelent
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 3 hónap gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Szorgalmas és megbízható hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés
  • Önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4916

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270