www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 988004
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - termékaudit présüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Szakterületünkön a minőségbiztosítási munkatársak termékauditokat végeznek és azok eredményeit dokumentálják. Feladataink közé tartozik még az eredmények, intézkedések dokumentálása és egyeztetése a gyártó területtel. Hibás lemeztekercsek és vágott lemezek zárolásának követése, analízisek végrahajtása, beszállítókkal való kapcsolattartás. Válogatási akciók kezdeményezése.

Feladatok

  • Analízisek végrehajtása
  • Zárolások nyomon követése
  • Eredmények dokumentálása
  • Auditeredmények / jegyzőkönyvek szétosztása
  • Táblázatok / dokumentációk követése, ápolása
  • Szükséges adatok bekérése a társterületektől, és ezek kiértékelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányok műszaki területen, aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap gyakorlati idő eltöltése
  • Lehetőség szerint heti 5 nap munkavégzés
  • Legalább alapfokú németnyelv-tudás
  • Excel / PowerPoint / Outlook szolftverek gyakorlott, biztos kezelése

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7577

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938