Gyakornok telekommunikációs szabályozási területre (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1080697
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk gyakornokot telekommunikációs szabályozási munkakörbe.

Olyan gyakornokot keresünk, aki kellően ambíciózus és elkötelezett arra, hogy elmélyüljön a távközlési, média jogi témákban, kezdeményező, keresi a feladatokat és inspirálják a kihívások.

Feladatok:

  • Szabályozási csapat munkájának támogatása
  • Adatszolgáltatások, jelentések összeállítása
  • Gazdasági elemzések készítésében részvétel
  • Prezentációk összeállításában közreműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali (aktív vagy passzív) tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gazdasági, műszaki vagy jogi felsőoktatási tanulmányok
  • Erős excel tudás
  • Társalsági szintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség, precizitás, kreativitás, elszántság

Munkaidő: hétfőtől-péntekig  legalább heti 20 óra

Előnyt jelent:

  • 1 évnél hosszabb időtartam vállalása
  • Média és ICT területhez kapcsolódó tanulmányok, vagy ilyen irányú érdeklődés

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok
  • Bruttó 800 Ft/óra, + béren kívüli juttatások + fizetett szabadság
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.