www.cvonline.hu

Gyakornok telekommunikációs iparágba

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 885112
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Érdekel a táközlés világa ? Jól bánsz a számokkal ? Szívesen bekapcsolódnál nagyvállalati szabályozási, jogi környezet elemző feladatokba ? Lenne kedved betekintést nyerni hírközlési szervekkel való együttműködésbe ?

Várjuk jelentkezésedet szabályozási gyakornok pozícióra Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának csapatába !

Feladatok:

  • Szabályozási terület munkájának aktív támogatása
  • Jelentések, kimutatások összeállítása vagy összeállításának támogatása
  • Gazdasági elemzések készítése vagy elkészítésének támogatása
  • Piaci információk gyűjtése
  • Prezentációk összeállítása vagy összeállításának támogatása
  • Együttműködés, kapcsolattartás a társosztályokkal, társszervezetekkel
  • Jegyzőkönyvek készítése, dokumentumok kezelése
  • Napi folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Munka idő: Hétfő és péntek között heti kb. 20 óra

Elvárások:

  • Telekommunikációs iparág iránti érdeklődés
  • Gazdasági vagy műszaki  felsőoktatási intézmény aktív nappali tagozatos hallgatója
  • MS Excel, World, PowerPoint alapos ismerete
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pro-aktivitás, tanulni vágyás
  • Önállóság, határozottság
  • Strukturált gondolkodás, precizitás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Bruttó diákbér: 700,- Ft/óra + béren kívüli juttatás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!