www.cvonline.hu

Gyakornok - Szombathely

  • A hirdetés 438 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Lakossági és Kisvállalati Divízión belül a szombathelyi bankfiókunkba keresünk gyakornokot, maximum 2 hónapos határozott időtartamra, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok

  • a fiók munkájában való közreműködés
  • banki háttértevékenységek támogatása
  • adminisztráció, dokumentumkezelés
  • dokumentumok lefűzése, iktatása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • felsőfokú tanulmányaidat folytatod, vagy friss diplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni
  • precízen és felelősségteljesen végzed feladataidat
  • proaktív és lelkiismeretes a hozzáállásod

Amit kínálunk

  • maximum 2 hónapos határozott idejű munkavégzés
  • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • gyakornoki juttatás

Munkavégzés helye: Szombathely
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: gyakornok
Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű
Orientáció: Pályakezdő / gyakornoki programok

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Vas
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő