www.cvonline.hu

Gyakornok (szoftverfejlesztési, grafikai terület)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 886019

Partnercégünk számára keresünk gyakornokot az alábbi munkaterületre:

Gyakornok
(Szoftverfejlesztés, grafika terület)

Feladatok:

  • Szoftverek fejlesztése,
  • web áruház üzemeltetése, weblap karbantartása, készletnyilvántartás vezetése,
  • grafikai feladatok.

Elvárások:

  • Utolsó éves vagy utolsó előtti évben járó egyetemi hallgató,
  •  .NET alapú programozás, ASP.NET, ASP.NET MVC, WF
  • táblázatok, diagramok kezelése,
  • webes fejlesztési tapasztalat (akár PHP, egyéb platformok) előnyt jelentenek,
  • mobil fejlesztési tapasztalat (Android, IOS, WM) szintén előnyt jelentenek,
  • angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

  • Szakmai rálátás egy vállalkozás működésében, kapcsolatépítési lehetőség belföldi és nemzetközi szinten, piackutatás területén tapasztalatszerzés.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a gyakornoki lehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése email címre!