www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1012388
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Szerszámgyár, konstrukció

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria szerszámgyára karosszériaelemek préseléséhez készít présszerszámokat – a konstrukciótól a gyártó telephelyen történő beüzemelésig. Ezen a szakterületen konstrukciós feladatok támogatására keresünk gyakornok kollégát.

Szerszámkonstrukciós területünk fő céljai az optimális és költséghatékony szerszámgyártás, a zökkenőmentes üzembe helyezés és a hatékony gyártás. Emiatt a szakterületünk tevékenysége az Audi Hungaria szerszámgyárának kulcsfontosságú tényezői közé tartozik.

A transzferszerszámok és platinavágók konstrukciójára fókuszálva az elmúlt években portfóliónk jelentősen bővült, és a gyártott alkatrészek komplexitása folyamatosan nő. Mára a külső és belső karosszériaelemek présszerszámainak konszernszintű beszállítójává váltunk.

A szakterület jelenlegi és jövőbeli továbbfejlődéséhez a személyi stabilitás mellett a konstruktőrök kíváncsisága, lelkesedése és személyes hozzájárulása elengedhetetlen.

Következő feladatok várnak Önre

  • Együttműködés szervezési feladatokban
  • Konstrukciós feladatok támogatása Catia V5 szoftverrel
  • Standardok követése és optimalizálása
  • Egyszerűbb szerszámok konstrukciója
Ön az ideális jelölt, ha

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányok műszaki területen
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Folyamatoptimalizálás iránti érdeklődés vagy tapasztalat
  • Présszerszámok gyártása / konstrukciója területén szerzett tapasztalat / ismeret előnyt jelent
  • Catia V5 ismeretek
  • Középfokú német- vagy angolnyelv-tudás
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kérjük, pályázatához csatolja részletes magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát!

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8280

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938