www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 927295
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Szériabeszerzés - Motortéri/elektromos alkatrészek

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A beszerzés – nevéhez híven – az Audi Hungaria működéséhez szükséges alapanyagok, eszközök, szolgáltatások beszerzésével foglalkozik. A szegmens két fő funkcióterülete az alkatrész-, illetve az általános beszerzés. Előbbi olyan termékek beszerzésével foglalkozik, amelyek közvetlenül beépülnek az Audi Hungaria által gyártott motorokba és járművekbe; utóbbi pedig az egyéb szakterületek anyag-, eszköz-, és szolgáltatásigényét látja el.

Működésük közös irányvonala, hogy hatékonysági és költségoptimalizálási potenciálokat aknázzanak ki. A beszerzés fő feladatai közé tartozik a szükséges termékek, szolgáltatások megfelelő mennyiségben, megfelelő áron és megfelelő időre történő beszerzése; piacelemzések lefolytatása; beszállítók felkutatása, versenyeztetése, értékelése, ártárgyalások; stratégiák kidolgozása és megvalósítása; illetve az esetleges reklamációk kezelése, felmerülő problémák orvosolása.

A beszerzés szakterületének napi munkája számos kihívást és változatos feladatokat rejt: nemcsak az Audi Hungaria más területeivel kell együttműködniük, hanem konszernszinten is; illetve a termelési volumen fenntartása érdekében a határidők, a mennyiségi, minőségi kívánalmak betartása kulcsfontosságú.

Feladatok

  • Beszerzési szerződésekkel, megrendelésekkel kapcsolatos operatív ügyintézés
  • Kapcsolattartás külső, belső partnerekkel (beszállítók, igénylők)
  • Adminisztratív feladatok lebonyolítása
  • Prezentációk készítése
  • Reklamációk ügyintézése
  • További érdekes és sokrétű feladatok elvégzése egy csapatban
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdaságtudományi tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 3 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Gazdasági, kereskedelmi, gépírási ismeret előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Excel, PowerPoint)
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Fényképes magyar nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6149

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270