www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1079961
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Személyügyi referensek

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A személyügy komplex és szerteágazó tevékenységét öt alterület összekapcsolódó munkája alkotja.

A személyügyi referensek csapata választja ki az Audi Hungaria betöltetlen munkaköreire a megfelelő munkatársakat, a későbbiekben teljesítményértékelésükkel is foglalkoznak, illetve a támogatják az utánpótlási programok működését is.

A személyügyi alapkérdések és javadalmazási rendszerek szegmens foglalkozik a klasszikus munkaügyi kérdésekkel: munkaadói szolgáltatásokkal, bérszámfejtés, béren kívüli juttatásokkal, illetve a szakszervezetekkel kapcsolatos ügyintézéssel.

A személyzet- és szervezetfejlesztés hatáskörébe tartozik a tréningek, oktatások, továbbképzések szervezése, amelyek munkatársaink személyes karrierfejlődését szolgálják, továbbá koordinálják az Ötletbörze programot.

Az oktatási és tudományos kooperációk területen az egyetemekkel és főiskolákkal történő hosszútávú stratégiai kapcsolatok kialakításáért dolgoznak munkatársaink, az ő feladatuk többek közt az együttműködés a Széchenyi István Egyetem Audi-tanszékcsoportjál is.

A nemzetközi kiküldetések és a személyügyi marketing több fontos funkciót lát el: egyrészt a külföldi kiküldetésben lévő magyar kollégák, másrészt a győri telephelyre érkező külföldi kollégák kapcsolódó ügyeinek intézését; illetve a munkaerőfelvétellel, toborzással kapcsolatos marketingtevékenységet. Az Audi Hungaria népszerűsítése egyre szélesebb korosztály körében történik: nemcsak a tapasztalt középfokú-felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalókat, hanem a pályakezdőket, főiskolai-egyetemi hallgatókat, sőt, a fiatalabbakat is megcélozzuk különféle médiumokon keresztül a nekik szóló speciális előnyöket, programokat hangsúlyozva.

Feladatok

  • A személyügyi referensek támogatása
  • Interjúk, találkozók szervezése
  • Önálló, adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül
  • Szakterületi vezetőkkel való együttműködés
  • A napi feladatokat segítő informatikai programok használata

Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok emberi erőforrások / közgazdász / nemzetközi kapcsolatok / nemzetközi kommunikáció vagy egyéb gazdasági jellegű képzésben
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Határozott fellépés
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9933

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9270