www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 889734
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiválóbb tehetségeket felkutassa és megnyerje az Audi Hungaria számára. Vállalatunkat az elmúlt 6 évben az ország legvonzóbb munkáltatójának választották.

A folyamatos fejlődésnek köszönhetően továbbra is magasan képzett szakembereket keresünk, akiket célcsoportra szabott kommunikációs módszerekkel érünk el.

Aktívan jelen vagyunk országos megjelenésű szakmai oldalakon, social media felületeken, állásportálokon, folyóiratokban, egyéb kiadványokban és a legnagyobb szakmai és toborzási célú rendezvényeken.

Gyakornokunk részt vehet az aktuálisan futó kampányok és az évi közel 80 toborzási célú rendezvény előkészítésében, kidolgozásában és utókövetésén is, így széleskörű HR kommunikációs és marketing tapasztalatra tehet szert, kamatoztathatja kreativitását, valamint szervezőkészségét is.

Feladatok

  • Részvétel toborzási célú kommunikációs kampányok tervezésében, szervezésében és utókövetésében
  • Toborzási célú hirdetési anyagok tervezése és szerkesztése
  • Karrier az Audi Hungariánál Facebook oldal szerkesztésének támogatása
  • Kapcsolattartás egyetemi és főiskolai karrierirodákkal
  • A vállalat állásbörzéken, szakmai kiállításokon való képviselete
  • A vállalat és karrierlehetőségeinek bemutatása különböző hallgatói fórumokon
  • Cikkírás, fordítás
  • Együttműködés a vállalat egyéb szakterületeivel
  • Az aktivitások hatékonyságának értékelése, beszámolók készítése
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági jellegű tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Hajlandóság legalább 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltésére
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
  • Valamely hallgatói szervezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációs/PR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Korábbi szakmai gyakorlat, diákmunka előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Kreativitás és problémamegoldás
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Utazási hajlandóság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC5669

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520